Kategorie
Nejnovější produkty

Lactoferrin tablets

Naše cena: 1310.00 Kč

CD Závist si musíš zasloužit

CD Závist si musíš zasloužit

Naše cena: 399.00 Kč

Colostrum kosmetika - Essens

Colostrum kosmetika

Colostrum kosmetika

Kosmetika s Colostrem přišla v dubnu 2012 jako první v ČR. Vedle uvedených kosmetických výrobků s Colostrem (sprchový gel s Colostrem, krém proti celulitidě s Colostrem, výživný tělový krém s Colostrem - Koupelová sada s Colostrem) a potravinovým doplňkem Colostrum Essens, je to celá exkluzivní kosmetická řada s Colostrem:

I tyto exkluzivní produkty s Colostrem (kolostrem) můžete jako člen klubu Essens nakupovat levněji. Stačí si požádat o členství v Essens.

Colostrum u kosmetických přípravků zvyšuje jejich pozitivní vliv na hydrataci pokožky, urychluje odstraňování mimických vrásek, chrání svrchní část pokožky před celodenním působením nepříznivých vnějších vlivů a v neposlední řadě napomáhá při odstraňování a léčbě kožních defektů. Kladně hodnocen vliv kosmetiky s obsahem colostra na léčbu akné.

Exkluzivní řada kosmetiky s Colostrem - Essens

Essens exkluzivní řada kosmetiky s Colostrem pro péči o pleť s omezujícími projevy stárnutí obsahuje denní krém, noční krém, sérum, oční gel, tonikum a pleťové mýdlo.

Denní krém, noční krém, sérum, oční gel, pleťové tonikum a jemné pleťové mýdlo.

Účinek kosmetických přípravků obsahujících Colostrum můžete podpořit současným užíváním potravinového doplňku - Essens Colostrum+. Tato kombinace podtrhuje celistvost účinků Colostra na lidský organismus.

Čtěte více info o Colostrum...

Pridat.eu

SocialTwist Tell-a-Friend

Zaujala-li Vás Colostrum kosmetika a chete-li získat ještě více informací jak o produktech, tak o členství v Essens mohu sdělit, stačí mne kontaktovat. ...

Podstatné je, že registrace do klubu Essens je zcela zdarma a nakupujete všechny produkty se slevou. a můžete s Essens i vydělávat.

Mé číslo sponzora je 10001234

Čtěte více o tom jak se stát členem klubu Essens

Máte-li dotazy, neváhejte mne kontaktovat, poradím, pomohu...