Kategorie
Nejnovější produkty

Lactoferrin tablets

Naše cena: 1310.00 Kč

CD Závist si musíš zasloužit

CD Závist si musíš zasloužit

Naše cena: 399.00 Kč

Essens parfémy

Essens parfémy, kosmetika, Colostrum

ESSENS- NOVINKA, která Vás bude jistě zajímat. Od září 2011 je na trhu nová firma Essens, která uvedla na trh prvních 30 nejprestižnějších a nejžádanějších parfémů podle statistik v mezinárodním obchodě., tedy vůně, které již znáte. Dnes jich máme 45.

Essens je na trhu od 19.9.2011

O firmě Essens:

Firma Essens teprve vzniká a každým dnem se posouvá dopředu, a to mílovými kroky. Jsme na začátku nového byznysu a to je, co se týče možností výdělku, to nejlepší.

K produktům Essens:

Stěžejní jso Essens parfémy,jejichž základem jsou vůně špičkové kvality. Firma Essens začala s ze začátku jich bude 30-ti parfémy Essens. ( 20 dámských a 10 pánských) a již dnes distribuuje firma Essens 45 parfémů, 30 dámských a 15 pánských parfémů.v následujících měsících se rozšíří dalších 30 vůní. Celkem budeme mít 60 Essens parfémů..

Essens parfémy - Essens vůně mají luxusní flakonky, ale běžné ceny. Parfémy dámské i pánské vůně jsou 50ml, nejprodávanější dámské budou i 15ml. Navíc každá vůně je po smíchání veškerých konzistencí měsíc odleželá, tudíž je zde zvýšená kvalita vůně (nemá takový ten alkoholový "ocas", je intenzivnější a déle na člověku vydrží). Počet vonných esencí je 20%. Cena nákupní je výrazně nižší než cena prodejní - 395Kč. Jako členové nakupujete levněji, za členskou cenu.

V následujících měsících firma své portfolio bude rozšiřovat produkty péče o plěť, péče o tělo - o krémy, sprchové gely, šampony, atd.. Mnohé z nich již máme. Rovněž krémy - Colostrum kosmeticka, kosmetiská řada s Colestrum (tělová kosmetika s Colostrem a obličejová kosmetika s Colostrem) je exkluzivním produktem firmy Essens.V následujícím roce bude i řada přípravků pro domácnost tzn. For Home, Make-Up aj. A navíc půjde i řadou potravinových doplňků. Colostrum již máme a očekáváme rovněž velmi kvalitní 100% aloe vera, cena za 1litr nás jistě mile překvapí. Řada Aloe je rozšířena o Aloe Koncentrát a Aloe +Boswellia.

Registrace je ZDARMA. Požádejte si o info....

Uveďte sponsora č.: 10001234
Samospotřebitel, který vůně Essens zná a nemá potřebu si přivonět, si tester kupovat nemusí. Jen vyplní registraci a může využívat 40% slevu na nákup. Tomu, kdo si Essens vůně chce vyzkoušet nebo vydělávat peníze, doporučuji tester. Cena je pouze 585Kč za 60 vůní. S tím, že nyní jich je zatím 30, až budou i zbývající vůně, firma zdarma vzorečky každému dopošle.

Chci více info o Essens

Pár věcí navíc:

Podpora pro aktivní distributory formou výhod k podpoře sítě, Autopragram a motivačně relaxační pobyty aj.

MOŽNOSTI, KTERÉ ESSENS NABÍZÍ:

  1. být spotřebitel - sami si pro sebe a rodinu objednávat produkty Essens za nákupní ceny se 40% slevou
  2. být distributorem - budete mít tester a možnost vůně ukázat ve svém okolí. Z každého parfému máte 110Kč. Za chvilku tu máme Vánoce, tak každá tisícovka navíc se hodí
  3. tvořit si vlastní síť - svým známým nabídnout, že i oni si mohou nakupovat parfémy Essens, kosmetiku, Colostrum i Aloe Vera se slevou (tester mít nemusí, ale ze zkušenosti vím, že když ho mají, tak si více vydělají, mají větší objednávky a 585Kč v dnešní době už zase není tolik ...) Tím, že Vy jim tuto možnost nabídnete, tak si vytváříte tzn. pasivní příjem = vždy, když si tito zaregistrovaní objednají a Vás už k tomu nepotřebují, tak Vám se takto kumulují peníze. Ty si můžete z firmy Essens vyzvednout odečtením z Vaší objednávky nebo nechat zaslat na účet.

Konečný produkt - Essens parfém je plněn do skleněných flakonů z tradičních sklářských dílen v Itálii. Již brzy se můžete těšit na rozšíření sortimentu. Více o Essens parfémech-seznam vůní Essens .

Marketingový plán firmy Essens je velmi štědrý pro aktivní lidi. Pro velmi aktivní lidi jsou navíc provize z mezinárodního obratu aj. finanční i hmotné odměny. Tedy tady máte pádný důvod, proč se zmiňit kamarádce o skvělém obchodě s Essens, protože pokud to neuděláte Vy, udělá to Vaše známá a ta pak bude mít po zbytek života pasivní příjem takový, jaký je v tabulce.

Vyberte si i vy svůj parfém.

Registrace člensví v klubu Essens

ČAS JSOU PENÍZE A VY ROZHODNETE, ZDA JE BUDETE NEBO NEBUDETE MÍT!

MOTIVACE :
Motivačně-relaxační pobyt v zemi tisíce vůní a Orientu

Užijme si 8 dnů all-inclusive v Turecku*!

Zatímco ostatní se teprve budou probouzet do jara, my se budeme slunit, čerpat energii a inspiraci
Přidejte se k nám! Stačí, když se v měsících říjen, listopad nebo prosinec 2011 alespoň jednou kvalifikujete na minimálně 17 % pozici v měsíci této kvalifikace získáte provizi minimálně 8 400 Kč a letíte s námi VY a VÁMI VYBRANÁ OSOBA!

Spolupracujete již s nějakou společností síťového marketingu? Zajímáte se o parfémy, kosmetiku a zboží pro krásu? Pak je tato nabídka u rčena právě vám! Firma ESSENS je na trhu naprostou novinkou. Nabízí vysokou kvalitu za rozumnou cenu a navíc spoustu výhod pro registrované členy (výhodné tarify pro volání sms, motivační soutěže a další). Vše se teprve rozjíždí, tak naskočte do našeho týmu ve správný čas! Více informací mohu sdělit ...přes e-mail, ale tu podstatnou napíši již zde ? registrace je opravdu zadarmo. Mé číslo sponzora je 10001234

Čtěte více o tom jak se stát členem klubu Essens, pošleme Vám podrobný postup, jak postupovat a základní informace o klubu Essens. Následně Vám příjde email s vašimi údaji.

Máte-li dotazy, neváhejte mne kontaktovat, poradím, pomohu...

Přihlaste se do našeho Maillistu k odběru informací o Essens.