Kategorie
Nejnovější produkty

Lactoferrin tablets

Naše cena: 1310.00 Kč

CD Závist si musíš zasloužit

CD Závist si musíš zasloužit

Naše cena: 399.00 Kč

Ideální webhosting

Kvalitní webhosting

Dlouho jsem v počátcích mého podnikání hledala odpovídající webhosting. Také jsem jich několik vystřídala. Zakotvila jsem u Světa hostingu, který mne uspokojil jak tím vším, co si na stránkách mohu dovolit, tak perfektní online podporou.

Systém umožňuje i partnerský program, jehož cílem je vyplácení provizí za doporučování webhostingových služeb SvetHostingu.cz.
http://www.svethostingu.cz/?rf=9d8682a
V případě, že naše služby doporučíte a na základě vašeho doporučení provede zákazník objednání a uhrazení objednávky, vyplatíme vám provizi 10% z ceny provedené objednávky. Jestliže zákazník v následujících letech provede prodloužení objednaných služeb, opět vám vyplatíme příslušnou provizi.

Provize může být použita k úhradě našich služeb (např. uhrazení platby za webhosting) nebo po dosažení výše 500Kč si můžete nechat provizi zaslat na účet nebo poštovní poukázkou.

Jak systém funguje?

Zákazník se musí na stránky služby SvetHostingu.cz dostat přes odkaz, který obsahuje kód partnera (http://www.svethostingu.cz/?rf=kód partnera). Na základě kódu partnera, je náš systém schopen přiřadit provedenou objednávku konkrétnímu partnerovi. Prohlížeč si kód partnera pamatuje po dobu 30 dnů. V případě, že v této době je provedena objednávka, je tato objednávka přiřazena k účtu partnera. Zákazník tedy nemusí objednávku provést ihned po příchodu na stránky SvetHostingu.cz a i přesto je objednávka přiřazena k účtu partnera.
nahoru

http://www.svethostingu.cz/?rf=9d8682a
Obrázek

Jak se stát partnerem
V případě, že již využíváte webhostingové služby SvetHostingu.cz, je partnerská sekce dostupná přímo z administrace webhostingu. Jestliže naše služby nevyužíváte, můžete si zaregistrovat samostatný partnerský účet
http://www.svethostingu.cz/?rf=9d8682a