Kategorie
Nejnovější produkty

Lactoferrin tablets

Naše cena: 1310.00 Kč

CD Závist si musíš zasloužit

CD Závist si musíš zasloužit

Naše cena: 399.00 Kč

Výhody MLM-Multilevel marketing-Síťový marketing

Výhody MLM - Multilevel marketing - Síťový marketing

Výhody MLM-Multilevel marketing-Síťový marketing

Z MLM systému plynou výhody jak pro firmu, která MLM organizuje, tak pro distributory, kteří se MLM účastní. Ovšem pouze za předpokladu, že jak pořadatel, tak distributoři dodržují základní "pravidla hry."

Než začnete s firmou spolupracovat, je si ji nutno vybrat.

K výběru MLM může být několik kritérií. Vybíráte podle produktu, firmy a jejího marketingového plánu. Pro spolupráci si hledáme firmu stabilní. tedy s dobrýma referencema, tedy s kvalitními produkty, vysokou stabilitou, s trvalým růstem do budoucna a možností zavádět nové výrobky na trh do již fungující sítě a také firmu s ohledem na disributory. Proto se u výběru zajímáme nejen o produkty, stabilitu firmy, ale i o její marketingový plán.

A jaké Vám z toho jako distributorovi plynou výhody?

  • Máte možnost nakupovat pro sebe a celou svou rodinu i přátelé levněji, za nižší - velkoobchodní ceny. Výhodné je toto obzvláště pro ty,kteří produkty pravidelně užívají.
  • Další výhodou e možnost výrobky dále prodávat a vytvořit si síť zákazníků, tedy zdroj vedlejšího příjmu. A to bez jakýchkoliv investic potřebných na nákup zboží. Jednoduše shromáždí závazné objednávky od svých zákazníků a přípravky nakoupí.
  • Můžete rovněž začít vytvářet distributorskou skupinu-síť MLM, a tutp práci vyškolení další ch spolupracovníků-distributorů Vás firma odmění určitým procentem ze zisku-tržeb, ktetý oni a jejich další distributoři zrealiovali. Při zachovní pravidel MLM tak můžete vytvořit "firmu ve firmě" - samostatně fungující skupinu distributorů a tak získat stabilní a trvalý zdroj příjmů s další možností růstu. K tomu je třeba naučit se duplikovat a předávat dále Vaše nadšení, pozitivní myšlení.

Jak jsme výše uvedli, očekáváme od firmy kvalitní zázemí. Dále se učíme od našich sponsorů a lidí úspěšných, pozitivních, hledících vpřed. Vedle tohoto je vhodné studovat literaturu zaměřnou na mlm, a marketing mlm, podnikání na internetu, pozitivní myšlení...

Čtěte, poslouchejte nahrávky, sledujte vieda...

Toto vše nám nabízí nadčasová česká firma Essens s rozsahem po celé Evropě, kde Vás rádi přivítáme. Seznamte se s podrobnostmi na našem EssenscClub blogu a požádejte si o informace, jak se stát členem klubu Essens.

SocialTwist Tell-a-Friend

Jak začít MLM - strašák nebo příležitost - Novinka!

Jak začít MLM - strašák nebo příležitost - Novinka!

V roce 1995 napsal Ivo Toman knihu Jak začít multi level marketing, strašák nebo příležitost. Za krátkou dobu se stala nejprodávanější knihou v oblasti přímého prodeje v Čechách a na Slovensku. Prodalo je jí přes 120 000 kusů.

Cena:399.00
Dostupnost:Do 72 hodin
Stroj na peníze 1-Námitky-Ivo Toman

Stroj na peníze 1-Námitky

Tato kniha vznikla přepisem seminářů Iva Tomana pro prodejce. Dozvíte se, že námitkám se dá předcházet, pokud dokážete odhadnout chovaní zákazníka.

Cena:169.00
Dostupnost:Do 72 hodin
Stroj na peníze 2-Ruské kolo-Ivo Toman

Stroj na peníze 2-Ruské kolo

Podnět k napsání této knihy vzešel z mimořádně úspěšných seminářů Iva Tomana zaměřených na vedení lidí a zákaznický servis. Dozvíte se základní a nejdůležitější prvky přímého marketingu.

Cena:169.00
Dostupnost:Do 72 hodin