Kategorie
Nejnovější produkty

Lactoferrin tablets

Naše cena: 1310.00 Kč

CD Závist si musíš zasloužit

CD Závist si musíš zasloužit

Naše cena: 399.00 Kč

Vzděláváme se pro práci MLM

Vzděláváme se pro práci MLM - doporučená literatura

Robert T. KiyosakiBysnys pro 21. století - Robert T. Kiyosaki

BYZNYS PRO 21. STOLETÍ

Kniha je určena všem těm milionům lidí, kteří se ocitli na nějaké životní křižovatce – dopadla na ně světová ekonomická krize a nevědí, co mají dělat, jak do budoucna řešit svou finanční situaci. Chce je přesvědčit, že tato doba – bez ohledu na to, jak bezútěšně vypadá – je nejlepší dobou ktomu, aby vzali pevně do rukou otěže své budoucnosti.

Robert Kiyosaki, jenž se celý život věnuje vzdělávání lidí, učí je, jak získat finanční svobodu, a tak ví, že tato kniha – podobně jako další tituly zedice Bohatý táta – vám ukáže, jak si do budoucích let vytvořit – a udržet – bohatství. Jakmile se dozvíte pravdu o tom, jak to doopravdy funguje spenězi a jaké se vám ve 21. století nabízejí pracovní příležitosti, budete schopni si vybudovat takový život, po jakém toužíte.

Robert T. Kiyosakibohatý táta, chudý táta - Robert T. Kiyosaki

BOHATÝ TÁTA, CHUDÝ TÁTA

Tato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým. Je to jedinečný úvod do psychologie tvoření bohatství. Abyste se dostali nad finanční vrchol, musíte si přečíst tuto knihu Roberta Kiyosakiho. Jde o zdravý rozum a obchodní důvtip pro vaši finanční budoucnost.
(co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne)

Rhonda Byrne
tajemství - Rhonda Byrne

TAJEMSTVÍ

Stojíte naprahu poznání.
Fragmenty velkého tajemství seobjevují vlegendách, mýtech afilozofiích pocelá staletí, jenznát tusprávnou šifru.
Kniha shromáždila moudrost předchozích generací anaučí vás dosáhnout všeho, cosi přejete - voblasti peněz, zdraví, vztahů iosobního štěstí.
Pochopíte skryté síly, které vevás dřímají, aodhalíte jejich moc.
Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví abohatství dosáhli, vám ukáže, jaklze tajemství spokojeného života aplikovat nakaždém kroku.

Eckhart TolleMoc přítomného okamžiku - Eckhart Tolle

MOC PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

Kniha Moc přítomného okamžiku se během velice krátké doby projevila jako jedna z největších duchovních knih nedávné doby. Obsahuje sílu, která jde za hranici slov a může nás dovést tam, kde se naše myšlením vytvořené problémy rozplynou a my pochopíme, co to znamená žít svobodně. Kniha přináší specifická cvičení a srozumitelné rady, jež nám ukážou, jak objevit "milosrdenství, lehkost a klid", které přicházejí, když uklidníme své myšlení a vnímáme svět v přítomném okamžiku.

Eckhart Tolleticho promlouvá - Eckhart Tolle

TICHO PROMLOUVÁ

Esenci Tolleova poselství je jednoduché pochopit: Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti. S tímto poselstvím se seznámily miliony lidí na celém světě v Tolleově první knize Moc přítomného okamžiku. V této druhé, dlouho očekávané knize nám Eckhart Tolle vysvětluje esenci svého učení srozumitelným způsobem, který může každý pochopit.

Kniha je rozdělena do deseti kapitol, z nichž každá je mozaikou stručně vyjádřených myšlenek, ale pokud je čtete jako celek, mají hluboce transformativní účinek.

David J. Schwartz
Myslete velkoryse - David j. Schwarz

MYSLETE VELKORYSE BUDETE MÍT ÚSPĚCH

Myslete velkoryse budete mít úspěch od autora Davida J. Schwartze je klasická kniha pro všechny, kteří dbají o své výsledky. Jak si stanovit velké cíle a jak se odvážit myšlení ve velkém měřítku, na to vše vám odpoví tato kniha.

Napoleon Hill
Myšlením k bohatství - napoleon hill

MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ

Tato kniha může pro vás znamenat miliony. Zahrnuje moudrost, ke které dospěli bohatí a úspěšní lidé. Ukáže vám nejen, co máte dělat, ale i jak to máte dělat Pokud se naučíte uplatňovat jednoduché základní techniky, ovládnete tajemství opravdového a trvalého úspěchu a budete mít vše, co jste si v životě přáli. Přijetí a praktikování slavné filozofie prezentované v této knize obohatilo již tisíce lidí. Je to nejvýznamnější kniha, která se zabývá problematikou individuálního úspěchu.